DJs 4 Charity 2018 – Sedmá “charita” opět míří do Hodonína

Ojedinělý festival elektronické hudby DJs 4 Charity si již vydobyl věhlas nejen mezi moravským publikem. Spojuje totiž lásku k tanci a elektronické hudbě s nezištnou pomocí lidem i zvířatům, kteří neměli v životě tolik štěstí jako ostatní.

Během svého sedmého ročníku událost znovu zamíří do Hodonína, kde ji bude hostit již vloni prověřený areál Vodního cvičiště. Návštěvníci mohou opět očekávat různorodé hudební scény v krásném prostředí za městem poblíž řeky Moravy, pohodovou až rodinnou atmosféru okořeněnou o tradiční charitativní vinotéku. V té se moravští vinaři každoročně předhánějí o přízeň publika těmi nejlepšími víny domácí produkce a sklízejí zaslouženou chválu. Výtěžek z vinotéky stejně jako z celého festivalu kompletně putuje na charitativní činnost.

Festival propukne v pátek 17. srpna 2018 a potrvá až do nedělního dopoledne. Letošní ročník pojali organizátoři jako návrat ke kořenům. Místo dalšího rozrůstání počtu hudebních pódií se zaměřili na skutečně osvědčenou DJskou smetánku z celé České republiky, kterou na třech scénách mohutně posílí také zvučná zahraniční jména. Bavit lidi a pomáhat potřebným tak budou více než čtyři desítky oslovených umělců a také již zmíněná charitativní vinotéka.

Pozvání zahrát a podpořit dobrou věc přijal dlouholetý DJ a světoznámý producent Tom Hades z Belgie. Navzdory své popularitě stále zůstává sympaťákem, který neváhá zaštítit český charitativní festival svou účastí. Zdatně sekundovat mu bude pojem francouzské elektronické scény a mistr tanečních melodií Da Fresh, který si v uplynulých letech svými legendárními sety podmanil například brněnský klub Fléda a který neúnavně vydává prudce taneční produkci s nezaměnitelným zvukem.

Z množství tuzemských hvězd určitě musíme zmínit jména jako Chris Sadler, Orbith, Sayko, X.Morph, Javas, Lixx, Jaqullin a další. A konečně nedílnou a již samozřejmou součástí festivalu DJs 4 Charity je úžasné a vyspělé publikum, které každoročně motivuje pozvané DJs ke skvělým výkonům a vytváří z festivalu DJs 4 Charity nezapomenutelný zážitek.

Akce se koná za finanční podpory Města Hodonín.

Účinkující na festivalu DJs 4 Charity 2018 (abecední řazení):

Alexx, Bear, Chris Sadler, Cruz, Czida, Da Fresh (FR), Deepmorals, Dubler, Elwira, Fish, Hasik, iGOR, Jaqullin, Javas, Jeff B, Josh Singer, Kik, Kollmixx, Liner & Mark B, Lixx, Loudspeaker, Lucasch, Luis, Marcus Cooper, Martini, Mirkin, Orbith, Paul Hubiss, Paul La Poyd, Peter Pea, Phil Albedo, Qmann, Rado, Ronnie, Sayko, Slawe Zero, Strange Position, Tom Hades (BE), TRJN, VK studio, Vojte, Voodoo Piet, Vyos, X.Morph, You2 a další…

Prostory festivalu DJs 4 Charity 2018:

Obecné informace k festivalu DJs 4 Charity 2018:

✓ Non-stop hudební produkce po celý víkend
✓ Autobusová zastávka u festivalu
✓ Stanování ve stanovém městečku pro návštěvníky zdarma
✓ Parkoviště s dostatečnou kapacitou přímo u festivalu
✓ Několik hudebních scén
✓ Čajovna a chillout stánek
✓ Obchod nejen se suvenýry
✓ Charitativní vinotéka s výběrem těch nejlepších domácích vín
✓ Teplá jídla po celý den
✓ Dobře zásobené bary
✓ Vstupné na celý víkend 300,- (PA+SO), případně 200,- v sobotu

Lokace festivalu DJs 4 Charity 2018

Odkazy:

Jak se dostat na festival: goo.gl/maps/yE9nYNp2rpG2
Fotky areálu festivalu: goo.gl/n2i56Q
FB událost: facebook.com/events/202007870607589/