Něco málo o nás

Kdo jsme

Jsme nezisková organizace/spolek DJs 4 Charity, pořádající každoročně stejnojmenný charitativní festival DJs 4 Charity. V roce 2017 proběhl již šestý ročník tohoto stále oblíbenějšího festivalu, který je největším dvoudenním charitativním festivalem s taneční hudbou v ČR.

Našim cílem je podporovat potřebné díky výtěžkům z námi pořádaných hudebních akcí. Chceme se aktivně podílet na rozvoji kultury v našem kraji a získané finanční prostředky používat na pomoc organizacím pečujícím o děti bez rodičovského zázemí, se zdravotním postižením či s jiným handicapem. Stejně tak podporujeme útulky pro zvířata v nouzi.

Náš cíl

Chceme nadále organizovat kulturní vyžití a zábavu v naší společnosti a zároveň pozitivně působit na kvalitu života znevýhodněných dětí a zvířat, bez domova či v nemoci. V tomto směru chceme zachovat neustálý růst, proto naší hlavní snahou zůstává zdokonalování festivalu DJs 4 Charity po všech stránkách i v příštích letech.

S velkou radostí můžeme konstatovat, že rok co rok sledujeme stále větší zájem o spolupráci nejen u účinkujících, ale i u partnerů. Důkazem toho je například na letošním ročníku festivalu potvrzená účast celé řady předních českých DJs a umělců, nebo neustále se rozrůstající několika tisícová fanouškovská základna na sociálních sítích.

Co nabízíme

Společnostem nebo jednotlivcům, kteří se rozhodnou podpořit festival DJs 4 Charity, můžeme nabídnout mediální zviditelnění v několika oblastech, včetně celoroční spolupráce (zveřejnění partnerů festivalu na našem webu a sociálních sítích s informacemi o jejich činnosti, uveřejnění na propagačních materiálech, tiskovinách, letácích, atd).

Stejně tak umožňujeme zviditelnění partnerů různými formami přímo na festivalu (reklamní plachty, billboardy, firemní stánek v areálu festivalu (této možnosti již využily firmy jako VZP, Citröen, AWT a další).

Napsali o nás

Naše Slovácko 2016

5 plus 2 Hodoninsko 2014

5 plus 2 Hodoninsko 2014

AWT Kompas 2014

5 plus 2 Hodoninsko 2012

5 plus 2 Hodoninsko 2012

Kontakt

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně festivalu DJs 4 Charity, našeho spolku či spolupráce s námi, napište.

DJs 4 Charity, z. s.
Družstevní čtvrť 10
695 01 Hodonín
IČO: 01885693
Číslo účtu: 2400444443/2010
Zapsáno ve spolkovém rejstříku

Předseda spolku
Jaroslav Spěvák
Tel.: +420 725 726 128
Email: info@djs4charity.cz

Pomáhejte s námi

Našim cílem je celoroční pomoc a podpora charitativních projektů, dětí a útulků pro zvířata. Sami dobře víte, že smutných osudů je nespočet a budou vždy součástí našich životů. Bohužel všechny zdroje, stejně jako naše, jsou omezené.

Proto pokud máte chuť a zájem, můžete spolu s námi rozdávat radost potřebných. Stačí nás kontaktovat a rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech. O využití finančních prostředků informujeme průběžně na našich webových stránkách.